W niedzielę, 22 stycznia rozpoczęły się obchody 103. rocznicy powrotu Grudziądza do wolnej Polski. Zwiedzanie Fortu i koncert w Bazylice

Otwarty zostanie Fort Wielka Księża Góra. W Bazylice Kolegiackiej – koncert chórów i patriotyczne śpiewanie o godz. 15.30.

Chór Męski Echo weźmie udział w koncercie patriotycznym w Bazylice w Grudziądzu.

Od godz. 13.00 w niedzielę otwarty zostanie Fort Wielka Księża Góra. Przewidziane jest bezpłatne zwiedzanie Fortu z przewodnikiem. Wejścia o godz. 13.00 i 14.30. Zapisy w Informacji Turystycznej pod tel. 56-46 123 18.

Także 22 stycznia o godz. 15.30 w Bazylice Kolegiackiej pw. św. Mikołaja rozpocznie się koncert grudziądzkich chórów i patriotyczne śpiewanie z mieszkańcami „Wolność zapisana w nutach”. Przygotowywane są śpiewniki.

Wystąpią: Chór Męski Echochór KolegiataGrudziądzka Orkiestra DętaThe G Singers. Na instrumencie klawiszowym grać będzie Marek Matecki.  

(marz) 

Chór The G Singers.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

W niedzielę, 22 stycznia rozpoczęły się obchody 103. rocznicy powrotu Grudziądza do wolnej Polski. Zwiedzanie Fortu i koncert w Bazylice

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu