Kolorowym tramwajem dzieci pojadą bez biletów – 1 czerwca!

Udekorowany, wesoły tramwaj (bezpłatny) będzie jeździć w Grudziądzu 1 czerwca (środa). Na trasie Dworzec Kolejowy – Tarpno. Dzieci do jazdy tym tramwajem zaprasza Wydział Komunikacji Miejskiej.

Dzieciaki będą mogły jeździć do woli, bezpłatnym tramwajem – w środę, 1 czerwca.

To kolejna atrakcja w Grudziądzu dla najmłodszych, z okazji ich święta. W środę, 1 czerwca, wszystkie dzieci mogą do woli korzystać z atrakcji „Dzień Dziecka w Wesołym Tramwaju”, który odpowiednio przygotuje i udekoruje Manufaktura Pana Balona. Kursować będzie na trasie linii nr 1 – pomiędzy Dworcem Kolejowym a pętlą na osiedlu Tarpno.

Dzieci mają przywilej w tym dniu bezpłatnej jazdy wesołymi tramwajami.

Prace przedszkolaków dla motorniczego. Będzie galeria!

Na przejażdżki wesołymi tramwajami wybierają się także grupy przedszkolne. Każda grupa,  która skorzysta z takiego kursu na Dzień Dziecka, może wręczyć motorniczemu pracę plastyczną, Najlepiej w formacie A4 lub A3. Z obrazków przekazanych motorniczemu powstanie specjalna galeria.

W tramwaju, który kursować będzie w godzinach 8:30 – 13:30, o wesołą atmosferę zadbają animatorki z Centrum Zabaw Galaktyka.

Rozkład jazdy wesołego tramwaju (z animatorkami):

Odjazdy z przystanku Dworzec Kolejowy: 8:32, 9:12, 9:52, 10:32, 11:22, 12:12, 12:40 i 13:30.

Odjazdy z przystanku Pętla Tarpno: 8:47, 9:27, 10:07, 10:47, 11:37, 12:27 i 13:17.

FOT. MARYLA RZESZUT

Wydział Komunikacji Miejskiej Ratusza chce uatrakcyjnić dzieciom ich święto.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Kolorowym tramwajem dzieci pojadą bez biletów – 1 czerwca!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu