Grudziądz rozwiązał umowę z Eko Solution z Koszalina za brak należytego odśnieżania przystanków i nałożył karę 10 260 zł.

Umowa z firmą świadczącą usługi utrzymania czystości i porządku na przystankach MZK w Grudziądzu została rozwiązana.

– Usunięcie zalegającego śniegu i lodu doraźnie zlecono firmie, która zajmowała się remontem przystanków – informuje Karol Piernicki, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Grudziądzu. – Zgodnie z zapisami umowy za nienależyte do tej pory wykonanie umowy zostały nałożone kary na firmę zobowiązaną do uprzątania śniegu i lodu z przystanków. Kary umowne opiewają na łączną kwotę 10 260 zł.

Jednocześnie przygotowywane jest postępowanie przetargowe na wyłonienie nowego wykonawcy świadczenia usług utrzymania czystości i porządku na przystankach autobusowych, tramwajowych oraz autobusowo-tramwajowych w Grudziądzu.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Grudziądz rozwiązał umowę z Eko Solution z Koszalina za brak należytego odśnieżania przystanków i nałożył karę 10 260 zł.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu