Krzysztof Kasprzak (ZOOLESZCZ GKM) nie ma złamań, ale silne stłuczenia miednicy i pleców. W nocy opuścił szpital. Ma przerwę w treningach

Po meczu ZOOLESZCZ GKM Grudziądz – Motor Lublin (35:55) zawodnik gospodarzy  Krzysztof Kasprzak zabrany został na szczegółowe badania do szpitala. Po upadku w 9. wyścigu odczuwał silne bóle, a mimo to nie wycofał się z meczu tylko walczył do końca, zdobywając punkty dla GKM-u.  

Krzysztof Kasprzak (ZOOLESZCZ GKM Grudziądz) przynajmniej przez kilka dni nie będzie mógł trenować. FOT. MARYLA RZESZUT

Podczas piątkowego meczu, w powtórce 9. wyścigu  Krzysztof Kasprzak walczył o wyjście na prowadzenie. Doszło do zahaczenia motocykla o koło maszyny Mikkela Michelsena.  Kasprzak upadł i uderzył w bandę. Dotkliwie poobijał się, jednak nie chciał wycofać się z meczu.

Wczoraj wieczorem został zabrany do szpitala na specjalistyczne badania. Przeszedł kompleksową diagnostykę w szpitalu w Grudziądzu. Dobra wiadomość jest taka, że lekarze nie stwierdzili złamań. Trochę gorsza jest taka, że Krzysztof Kasprzak ma liczne, silne stłuczenia miednicy i pleców.

Lekarze zezwolili mu w nocy na opuszczenie szpitala, ale przez kilka dni nie będzie mógł uczestniczyć w treningach.

(marz)

Krzysztof Kasprzak należy w tym sezonie do podstawowych seniorów ZOOLESZCZ GKM Grudziądz. FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Krzysztof Kasprzak (ZOOLESZCZ GKM) nie ma złamań, ale silne stłuczenia miednicy i pleców. W nocy opuścił szpital. Ma przerwę w treningach

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu