Żużlowcy teamu ZOOLESZCZ GKM oblegani na Górze Zamkowej: autografy, wspólne fotki, rozmowy (zdjęcia, wideo)

Krzysztof Kasprzak, Kacper Pludra, Wiktor Rafalski, Kacper Warduliński i Seweryn Orgacki (ZOOLESZCZ GKM Grudziądz) spotkali się z fanami na Górze Zamkowej. Kibice mogli dostać program meczu z autografami zawodników, zrobić sobie wspólne zdjęcia, zadać pytanie, chwilę porozmawiać.

Od lewej: Wiktor Rafalski i Kacper Warduliński (ZOOLESZCZ GKM) podpisują autografy.

Spotkanie prowadził spiker, a fani mogli mu przekazywać pytania pod adresem żużlowców. Krzysztof Kasprzak odpowiadał na pytanie, co sprawiło, że ZOOLESZCZ GKM osłabiony brakiem lidera, Nickiego Pedersena pokonał drużynę zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa 48:42. – To jest sport zespołowy. Po prostu każdy zawodnik w naszej drużynie starał się jak mógł, żeby pojechać jak najlepiej. Każdy dołożył swój wkład w zwycięstwo – mówił Krzysztof Kasprzak.

Wielu kibiców dostało programy meczu lub zdjęcia żużlowców z autografami. Zawodnicy podpisywali się nie tylko na programach i pocztówkach, ale na szalikach, czapkach, koszulkach a nawet rękach kibiców.

TEKST, FOT, WIDEO: MARYLA RZESZUT

Zobacz FILM: Kacper Pludra komentuje mecz ZOOLESZCZ GKM – zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa (48:42):

Od lewej: Krzysztof Kasprzak i Kacper Pludra.
Od lewej: Wiktor Rafalski, Kacper Warduliński, Seweryn Orgacki.
Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza, był w piątek na meczu z Włókniarzem Częstochowa i jest z zawodnikami podczas spotkania z kibicami. Zaprosił wszystkich na kawę i tort urodzinowy (świętujemy 731. urodziny miasta Grudziądza).
Na spotkanie z zawodnikami ZOOLESZCZ GKM przybył Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.
Seweryn Orgacki (z lewej) i Kacper Warduliński, młodzi żużlowcy ZOOLESZCZ GKM Grudziądz.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Żużlowcy teamu ZOOLESZCZ GKM oblegani na Górze Zamkowej: autografy, wspólne fotki, rozmowy (zdjęcia, wideo)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu