Szybko stanął na nogi! Nicki Pedersen wypisany ze szpitala w Danii. Rehabilitację zamierza odbyć w domu

Nicki Pedersen, lider ZOOLESZCZ GKM Grudziądz, po niezbędnych badaniach i  zabiegach w szpitalu w Danii, został wypisany do domu. Zamieścił na portalu społecznościowym zdjęcie, świadczące o tym, że porusza się o własnych siłach (choć o kulach) i rehabilitację kontynuować będzie w domu.

Nicki Pedersen, trzykrotny mistrz świata na żużlu, trzyma fason. Chodzi już o własnych siłach, chociaż jeszcze o kulach. Fani jego drużyny, ZOOLESZCZ GKM, mocno wspierają go na tej trudnej drodze w dochodzeniu do zdrowia…

Po drugim, poważnym wypadku na torze, Nicki Pedersen może pomóc swojej polskiej drużynie tylko trzymając kciuki i kibicując sprzed ekranu laptopa. Na dłużej rozstał się z torem, chociaż nigdy nie wiadomo, jak szybko będzie wracać do zdrowia. Jest niezwykle twardym zawodnikiem i zamierza robić wszystko, aby jak najszybciej wrócić do drużyny. To na pewno osłabienie grudziądzkiego teamu, chociaż żużlowcy ZOOLESZCZU GKM, bez swojego lidera, stanęli na wysokości zadania w meczu z Fogo Unią Leszno i na swoim torze, i na wyjeździe.   

Są także inne, budujące informacje świadczące o sile grudziądzkiej drużyny.  

Kacper Pludra, żużlowiec ZOOLESZCZ GKM, wywalczył 2. miejsce w finale turnieju Srebrny Kask. Na torze w Ostrowie Wielkopolskim zdobył 14 pkt i srebrny medal, ulegając tylko Jakubowi Miśkowiakowi.  Pierwsza trójka Srebrnego Kasku: 1. Jakub Miśkowiak , 2. Kacper Pludra, 3. Wiktor Przyjemski.

Kacper Pludra zostanie zapewne przywitany gorąco przez kibiców podczas prezentacji przed dzisiejszym meczem z drużyną Włókniarza Częstochowa. (godz. 20.30). Cały team ZOOLESZCZ GKM zmobilizował się maksymalnie na ten mecz.

(marz)  

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Szybko stanął na nogi! Nicki Pedersen wypisany ze szpitala w Danii. Rehabilitację zamierza odbyć w domu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu