Urządzenie na placu zabaw w Parku Miejskim do naprawy. Zabezpieczenia są usuwane. Kto to robi? (zdjęcia)

Na placu zabaw w Parku Miejskim niszczone są urządzenia, a zabezpieczenia na uszkodzonym urządzeniu regularnie przez kogoś usuwane.

Mieszkańcy widzą, że wyposażenie placu zabaw w parku zużywa się a bywa, że wręcz jest niszczone.

Plac zabaw w Parku Miejskim należy do Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku, który naprawia popsute urządzenia, a wcześniej je zabezpiecza.  

– Na placu zabaw w Parku Miejskim oraz na pozostałych placach MORiW przeprowadzane są niezbędne przeglądy techniczne: roczny, trzymiesięczny, tygodniowy, codzienny w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa użytkowników. Jedno z urządzeń zabawowych zostało wyłączone z użytkowania i odpowiednio zabezpieczone. Zużyta część będzie naprawiona – wyjaśnia Maciej Signerski, wicedyrektor Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku. –  Niestety, po każdorazowym zabezpieczeniu w krótkim czasie dewastowane były elementy zabezpieczające. W trakcie codziennej kontroli każdego placu zabaw należącego do MORiW pracownicy oceniają stan techniczny urządzeń i reagują natychmiast.

Pytanie: kto niszczy urządzenia na placu zabaw? Przecież nie pracownicy MORiW. Nie da się ukryć, że odpowiednie korzystanie z placu zabaw nie powoduje uszkodzeń. Niestety, zdarza się też, że późnymi wieczorami na placu zabaw pojawiają się młodzieńcy i dorośli szukający tu innych rozrywek…  Ustawienie ochroniarza 24 godziny na dobę przy placu zabaw jest niemożliwe. Ekipa MORiW zaczyna być w roli Syzyfa: co zabezpieczy uszkodzone urządzenie, by zepsuty element naprawić, to ktoś to zabezpieczenie usuwa…

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Urządzenie na placu zabaw w Parku Miejskim do naprawy. Zabezpieczenia są usuwane. Kto to robi? (zdjęcia)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu