Zderzenie skody i taksówki w Tarpnie! Młody kierowca, nieprzytomny, zabrany do szpitala (zdjęcia)

Do groźnego wypadku doszło dzisiaj w Grudziądzu na skrzyżowaniu ulic Legionów, Kruszelnickiego i Mieszka I. Jedna z ofiar nieprzytomna trafiła do szpitala.

Młody kierowca czerwonej skody stracił przytomność. Pomocy udziela mu załoga karetki pogotowia. Ranny został przewieziony karetką na sygnale do szpitala.

Do zdarzenia doszło dziś (19 lipca) o godzinie 10.40. Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa samochody, prowadzona przez młodego kierowcę skoda i taksówka. Który z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa ustali policja po przesłuchaniu uczestników zdarzenia. Młodego mężczyznę uratowała poduszka powietrzna, ale mimo to, nieprzytomnego wyciągnęli z auta na chodnik przechodnie i ułożyli w pozycji bocznej bezpiecznej. Z obrażeniami wewnętrznymi trafił na sygnale do szpitala. Drugi kierowca nie ucierpiał w zdarzeniu.

Warto dodać, że wspomniane skrzyżowanie jest bardzo niebezpieczne szczególnie dla kierowców próbujących skręcić w lewo z ulicy Kruszelnickiego na Legionów. Na skrzyżowaniu wyłączona jest na stałe sygnalizacja, a włączenie się do ruchu w godzinach szczytu wymaga nie lada uwagi, refleksu  i szybkości.

Tekst i fot. Anette

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zderzenie skody i taksówki w Tarpnie! Młody kierowca, nieprzytomny, zabrany do szpitala (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu