Zmarł Marian Wesołowski, były wieloletni pracownik Muzeum w Grudziądzu, wcześniej dziennikarz

O tym, że odszedł na zawsze Marian Wesołowski, poinformowało Muzeum im. ks. Władysława Łęgi w Grudziądzu, gdzie przepracował ponad 20 lat.

Marian Wesołowski był pracownikiem Muzeum w Grudziądzu, a wcześniej pracował jako dobry dziennikarz.

Muzeum zakomunikowało: „Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Mariana Wesołowskiego – wieloletniego pracownika Muzeum w Grudziądzu, człowieka wielkiej kultury osobistej, serdecznego i dobrego kolegi. Jego poczucie humoru, błyskotliwy dowcip, żywa inteligencja oraz erudycja były cechami, które wzbudzały sympatię oraz uznanie muzealnej braci, jak i naszej publiczności. Jesteśmy wdzięczni, że przez ponad dwadzieścia lat pracy w grudziądzkim Muzeum mogliśmy obserwować i wspierać jego zaangażowaną działalność na niwie edukacyjnej, bibliotecznej i archiwizacyjnej. W pamięci pracowników Muzeum pozostanie na zawsze jako uczynny kolega Maryś, który nikomu nie szczędził miłych słów.”

Wcześniej Marian Wesołowski był dobrym dziennikarzem.

Wyrazy serdecznego współczucia dla Rodziny i Najbliższych. Niech spoczywa w pokoju.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zmarł Marian Wesołowski, były wieloletni pracownik Muzeum w Grudziądzu, wcześniej dziennikarz

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu